Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Po pol roku vyzerá Matovičovo vládnutie ako jedna veľká a nezvládnutá improvizácia

1. Matovič stále nevie, akú zodpovednosť má ako premiér. 2. Matovič už vraj nebude sabotovať epidemiológov. 3. Koalícia sa k opozícii správa ako za Fica.

Získajte až 15m³ možností pre váš biznis. Objavte Fiat Ducato a ďalšie praktické dodávky k odberu ihneď na LeasePlan operatívny leasing. Nevlastnite. Jazdite!


Správy vyberal a komentoval Tomáš Gális

1. Matovič stále nevie, akú zodpovednosť má ako premiér

On to možno nevidí, ale zvonku to vyzerá tak, že Igor Matovič zažil pol roka po menovaní svojej vlády jeden z najhorších týždňov svojho politického života. Korona prekonáva nové rekordy, jeho imidž čistého človeka sa rúca, a čo sa týka správania, prerazil dno. A koalícia, ktorú vedie, nemá jasno, koho chce poslať na čelo generálnej prokuratúry. Aj pre toto vyzerá Matovičovo vládnutie ako jedna veľká a nezvládnutá improvizácia.

Ťažko dobiehať.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie