Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Ficovi zrástol štát s mafiou, ale prekáža mu otázka, či sa bojí, že je na rade

Foto - TASR
Foto – TASR

1. Ficovi zrazu záleží na zákonoch a spravodlivosti. 2. Najlepší policajný prezident najlepšieho ministra vnútra. 3. Kto je ďalší na rade? To je jasné.

Iniciatíva Slovenskí záhradníci podporuje vzťah ľudí k pôde, záhrade, pestovaniu vlastného ovocia aj zeleninky. Slovenskizahradnici.sk


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Ficovi zrazu záleží na zákonoch a spravodlivosti

Robert Fico sa v posledných týždňoch až mesiacoch vážne snažil – vypisoval prezidentke, posielal stanoviská, zvolával tlačovky o všetkom možnom. Bol násobne aktívnejší než taký Peter Pellegrini, ale čo z toho? Na voličov to podľa preferencií nemalo žiadny efekt a bývalý trojnásobný premiér už veľmi nezaujímal ani novinárov, dokonca aj TA3 prestala vysielať jeho tlačovky.

Tentoraz to však bolo skoro ako za starých čias. Ficova tlačovka v deň, keď polícia zatkla jeho bývalého šéfa polície, sľubovala veľké momenty.

Zdržte sa komentárov. Robert Fico začal poriadne zoširoka – o porušovaní ústavy vojakmi, čo robili plošné testovanie, nadávaním prezidentke, že si z nej premiér urobil handru, alebo Ľubošom Blahom, ktorého zase nikam nezvolili koaliční poslanci. To však boli len prejavy citu pre kompozíciu a dramatickosť. Všetkým bolo jasné, že toto divadlo nerobí pre ústavu, Blahu alebo koronavírus, ale kvôli Tiborovi Gašparovi.

Ani keď už sa konečne dostal k podstate, tak najprv

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Bödörovci

Koronavírus

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie