Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Matovič sa opustil, lebo Sulík a Cigániková si dovolili otvoriť ústa

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Premiér zúri, lebo jeho nápady narážajú už aj na jeho vlastných 2. Matovič môže útok na Cigánikovú ešte ľutovať 3. Fico je pre premiéra darom z nebies

Iniciatíva Slovenskí záhradníci podporuje vzťah ľudí k pôde, záhrade, pestovaniu vlastného ovocia aj zeleninky. Slovenskizahradnici.sk


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Premiér zúri, lebo jeho nápady narážajú už aj na jeho vlastných

Igor Matovič sa v stredu opäť raz opustil. Po týždňoch, keď mu ľudia v jeho okolí len pritakávali, sa ťažko vyrovnáva s tým, že jeho nápady už nekritizujú len kuvici z prostredia vedy či médií, ale aj koaliční partneri.

Núdzový stav sa nepredĺži o 90 dní, ako chcel, ale zatiaľ „len“ o 45 dní. Vláda tiež neschválila nočný zákaz vychádzania, vraj má niečo vymyslieť hlavný hygienik Ján Mikas.

A do toho je tu koaličná SaS s poslankyňou Janou Bittó-Cigánikovou a Richardom Sulíkom, ktorí si dovolili ozvať sa proti vôli premiéra hneď v dvoch veciach.

Ten reagoval ako zvyčajne – ako do seba zahľadený človek, ktorý neznesie kritiku, a preto ju opláca nehoráznymi urážkami.

Dobré ráno, pán minister. Pochybnosti o

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie