Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Fico beží, akoby mu šlo o slobodu

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Nemáme Bradáčovú, ale zato sme mali Kováčika. 2. Fico chce odstaviť Matoviča v parlamente, na ulici aj cez referendum. 3. Ďalšie kolo zápasu Matovič – SaS.

Iniciatíva Slovenskí záhradníci podporuje vzťah ľudí k pôde, záhrade, pestovaniu vlastného ovocia aj zeleninky. Slovenskizahradnici.sk


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Nemáme Bradáčovú, ale zato sme mali Kováčika

Najprv roky čakania, kedy už tomu Kováčikovi vyprší mandát, prípadne kedy – keď už sľúbil predčasný odchod – odíde sám. A zrazu prišlo zatknutie, obvinenie, väzba, výsluchy a ďalšie zatýkania a špeciálny prokurátor poslal do Národnej rady list, že skladá funkciu.

Žaba na prameni. Je pozoruhodné, že na rozdiel od Česka či Rumunska nemá zatýkanie bývalých či súčasných predstaviteľov polície a justície z posledných týždňov a mesiacov jednu hlavnú postavu. My tu nemáme tú jednu prokurátorku, ktorá by stelesňovala snahu o očistu spoločnosti od korupcie. Tých vyšetrovateľov a prokurátorov je viac a ich tváre sú verejnosti zväčša neznáme.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Podcast Denníka N

Komentáre

Teraz najčítanejšie