Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Matovič sa chytil do vlastnej pasce

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Premiér súperí s covidom o to, kto rýchlejšie unaví Slovensko. 2. Krajniak ide rozmontovať rozpočet. 3. A čo ak si ani Pellegrini nemôže byť istý?

Uľahčite si život jedinečnou aplikáciou. Stačí aplikovať ČSOB SmartBanking. Jedinečná banková aplikácia s lístkami na vlak a MHD, parkovaním, spravodajstvom a e-bločkami.


Podbean Player

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Premiér súperí s covidom o to, kto rýchlejšie unaví Slovensko

Sú to dva týždne, čo na Slovensku prebehlo celoplošné testovanie. Aj keby sme chceli byť veľkými optimistami – čo nie je našou úlohou –, význam týchto manévrov zostáva naďalej otázny. Zato sa, žiaľ, napĺňajú obavy, čo megalomanská operácia narobí s osobou premiéra, ktorý na ňu pred mesiacom stavil všetko.

Igor Matovič, ktorého nepatričné správanie jeho blízki zvyknú komentovať slovami „on je už raz taký“, tento týždeň opäť nervoval spoločnosť svojimi výpadmi, keď na kritiku pálil tak, ako ho poznáme z opozičných lavíc.

Takto nevyzerá prejav víťaza, za akého sa pasuje ostatné dni. Skôr ide o nekontrolovateľné tiky človeka, ktorý vie, že jeho úspech má slabiny.

Proti múru. Hneď

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Koronavírus

    Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

    Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

    Komentáre

    Teraz najčítanejšie