Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Nebláznite s konšpiráciami a neschopnosťou, Matovič má naozaj covid a Slovensko problém s pandémiou

Foto N – Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Premiérovi neveria ani to, že je chorý. 2. Nezdravo sa tu šermuje slovami ako demisia či pád vlády. 3. Kým na Slovensku prudko pribúdajú obete, Európa dáva v reakcii na zmutovaný covid do karantény Britániu.

Leaseplan logo FlexiPlan – krátkodobá mobilita bez viazanosti. Nevlastnite! Jazdite. LeasePlan (inzercia)


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Premiérovi neveria ani to, že je chorý

Igor Matovič a štyria jeho ministri majú potvrdený covid. Vzápätí po tom, ako sme sa o ich pozitívnych testoch v piatok dozvedeli, antivaxerom, antisystému a antirozumu úplne odišli akékoľvek zvyšky súdnosti.

Začala sa totiž šíriť teória, že premiér a jeho ľudia si chorobu vymysleli, aby sa nemuseli očkovať. Reakcia na ochorenie piatich členov vlády tak odhalila, akej miere iracionality počas pandémie čelíme.

Predstava, že kým americký viceprezident či izraelský premiér sa predháňajú v tom, aby sa nechali očkovať verejne a podporili verejnosť, nech sa správa rovnako, tak práve slovenský predseda vlády si vymyslí takúto somarinu, je naozaj ťažká havária.

Keby sa naozaj chcel očkovaniu vyhnúť a zároveň by chcel obyvateľstvo čipovať alebo ho vystaviť inému diabolskému plánu, nie je nič jednoduchšie ako

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Koronavírus

   Matovičova vláda

   Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

   Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

   Komentáre

   Teraz najčítanejšie