Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Matovičova vláda si v kritickej chvíli vzala voľno

Nová vláda Igora Matoviča. Foto N – Vladimír Šimíček
Nová vláda Igora Matoviča. Foto N – Vladimír Šimíček

1. Hľadá sa vláda. 2. Možno by mal Matovič zavolať Pellegrinimu. 3. Odkaz Adely Vinczeovej.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Iniciatíva Slovenskí záhradníci podporuje vzťah ľudí k pôde, záhrade, pestovaniu vlastného ovocia aj zeleninky. Slovenskizahradnici.sk


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Hľadá sa vláda

Je 23. december, pravidlá, ktoré vláda schválila takto pred týždňom, platia piaty deň. Žiadny zázrak sa neudial a ani sa neudeje. Mnohým to stále nedochádza, ale sme vo výnimočnej situácii.

Nemocnice idú nadoraz, mnohé hlásia plný stav, tisícky lekárov a sestier sú v karanténe. Zdravotníci práve prežívajú najťažšie chvíle svojho (pracovného) života, niektorí od preťaženia odpadávajú na pracovisku.

Korona nepozná Vianoce, tak ako predpovedali vedci a lekári, krivka stúpa raketovým tempom, a je isté, že tento akože lockdown ju nezastaví.

Katastrofe sa, žiaľ, nevyhneme, ona sa už deje, a vláda na čele s Igorom Matovičom namiesto toho, aby si zapla počítače a rozhodla čo najskôr o dodatočných opatreniach na pomoc nemocniciam a zdravotníkom, nerobí vôbec nič.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Koronavírus

Matovičova vláda

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Audio, Komentáre

Teraz najčítanejšie