Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Nevie sa, čomu presne vládne Matovič, ale vláda to dnes určite nebola 

1. Premiér nemá kontrolu nad udalosťami. 2. SaS: Matovič prekračuje hranice. 3. Moniku Tódovú sledovali.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Bodlo by vám Doblo?  Práve ste ho našli! So širokou ponukou skladových úžitkových vozidiel na operatívny leasing rozhýbete váš biznis. Nevlastnite. Jazdite!


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Premiér nemá kontrolu nad udalosťami

Ak sa takéto dni budú opakovať, jediná legitímna otázka bude znieť: Načo je ešte Slovensku jeho aktuálny predseda vlády a nie je čas urýchlene ho vymeniť? Igor Matovič hrá o svoje miesto pod slnkom a v tejto chvíli ho pod ním ako politik veľa nemá.

Predseda vlády a OĽaNO mal na štvrtok naplánované rokovanie kabinetu, na ktorom chcel pretlačiť ďalšie celoplošné testovanie na covid, o ktorom s novým nadšením hovorí od pondelka. Ukazuje sa však, že je jediný, kto si ho naozaj želá. Tak to aj dopadlo.

Novinári si na úrad vlády prišli splniť svoju povinnosť, ale prakticky obratom ich z neho poslali preč. Pretože vládu nečakane zrušili. S odvolaním sa na bližšie neurčené „organizačné dôvody“.

Človek nemusí mať doktorát z jadrovej fyziky, aby sa dovtípil, že onými dôvodmi môže byť buď nedostatok politickej podpory zo strany koalície, alebo nedostatok akéhokoľvek plánu. Prípadne kombinácia týchto už aj tak ťažko prekonateľných prekážok.

V ktoromkoľvek prípade je zodpovedným predseda vlády. To, že jeho

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Plošné testovanie

Komentáre

Teraz najčítanejšie