Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Premiér chcel rozkazovať obciam a mestám, teraz sa mu natlačia do obývačky

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Pri čakaní na výsledky prišli pochybnosti o ich zmysle. 2. Matovič podcenil obce a mestá. 3. Fico vesluje, Pellegrini sa vezie.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Iniciatíva Slovenskí záhradníci podporuje vzťah ľudí k pôde, záhrade, pestovaniu vlastného ovocia aj zeleninky. Slovenskizahradnici.sk


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Pri čakaní na výsledky prišli pochybnosti o ich zmysle

Premiér sa v nedeľu večer poďakoval Slovensku za to, že sa dalo opäť vo veľkom testovať, a jeho ďakovnou rečou sa slová vlády, čo sa týka testovania, vyčerpali. Neprišli žiadne predbežné výsledky alebo aspoň údaje za víkend ani náznak ďalšieho postupu. Ani len prísľub, že sa tak stane aspoň v utorok či v stredu, keď sa premiérov „projekt“ formálne skončí.

Vedci vyčkávajú. Bez dát sa nedajú robiť závery, a tak doteraz nezhodnotili plošné testovanie II ani vedci, hoci zvyčajne v tejto činnosti skvele suplujú vládu. Existuje len niekoľko predbežných odhadov, aj tie sú však opatrné. Napríklad že nízke percento pozitívnych testov by mohlo potvrdiť, že je epidémia na ústupe, nikto však zatiaľ skutočnú pozitivitu nepozná.

Alebo, že aj po

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Koronavírus

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Audio, Komentáre

Teraz najčítanejšie