Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Niečo vláda spravila veľmi zle a to niečo sú (hlavne) Vianoce

Ilustračné foto N - Tomáš Benedikovič
Ilustračné foto N – Tomáš Benedikovič

1. Bezprostredne nám hrozí titul majstrov sveta v tempe pribúdania nových obetí covidu. 2. Vláda bude rokovať o hraniciach, od víkendu sa začnú očkovať učitelia. 3. Nicholsonová sa Remišovej neospravedlní, hoci by sa aj mala.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Iniciatíva Slovenskí záhradníci podporuje vzťah ľudí k pôde, záhrade, pestovaniu vlastného ovocia aj zeleninky. Slovenskizahradnici.sk


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Bezprostredne nám hrozí titul majstrov sveta v tempe pribúdania nových obetí covidu

V pondelok zomrelo na covid 111 ľudí. Slovensko je v aktuálnom tempe umierania na túto chorobu v prepočte na milión obyvateľov na druhom mieste na svete. Pred nami je iba Portugalsko, kde, našťastie, začala krivka prudko klesať. U nás stále mierne rastie. Pozitivita PCR testov sa medzitým pod Tatrami drží okolo 20 percent a opäť pribudlo pacientov v nemocniciach. Padol tak ďalší rekord, s potvrdeným covidom je v špitáloch už 3453 pacientov.

Ako je toto možné, keď neustále bombardujeme hnusobu atómovými bombami v podobe testovania? Prečo je u nás situácia horšia ako v krajinách, čo sa tejto činnosti nevenujú s takou obsesnou záľubou?

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Koronavírus

Matovičova vláda

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Očkovanie proti koronavírusu

Školstvo

Audio, Komentáre

Teraz najčítanejšie