Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Sputnik zatiaľ nepriletí a premiérovi sa rysuje nový úhlavný nepriateľ

Veronika Remišová a Igor Matovič. Foto – TASR
Veronika Remišová a Igor Matovič. Foto – TASR

1. Rozruch na infektológii. 2. Vakcíny časom prídu, ale starých treba zachraňovať teraz. 3. Ďalší možný vnútrokoaličný spor. 

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Iniciatíva Slovenskí záhradníci podporuje vzťah ľudí k pôde, záhrade, pestovaniu vlastného ovocia aj zeleninky. Slovenskizahradnici.sk


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Rozruch na infektológii

Kým najväčší užitoční idioti Kremľa sa stále nevedia rozhodnúť, či je lepšia ruská alebo žiadna vakcína, premiér i časť ministrov majú jasno: keď ide o ľudské životy, berieme aj Sputnik V. Prečo nie?

Ako Fico na Kube. Jasné, automobilov Lada u nás veľa nejazdí, čo sa týka elektroniky, posledným ruským hitom u nás bola zrejme hračka No počkaj, zajac! a migy máme najmä preto, lebo Smer a SNS. Ale to neznamená, že aj ruská vakcína musí byť horšia než tie, ktorými už očkujeme a ktorých je stále nedostatok.

Naopak, ak by naozaj mala výsledky ako trebárs vakcína od firiem Pfizer/BioNTech aplikovaná v mnohých západných krajinách, bolo by to skvelé. Odmietať ju v situácii, keď je nedostatok iných možností, z dôvodu protiruských predsudkov by bola hlúposť.

Keby tu bola možnosť Sputnik nakúpiť a keby to šlo rýchlejšie ako dodávky kubánskych liekov, ktoré chcel dovážať a o skvelých vlastnostiach ktorých dlho básnil Robert Fico, poďme do toho.

Rozhádaná Únia a Rusko ako záchranca. Dojem kazí len niekoľko drobností.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Koronavírus

Matovičova vláda

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Očkovanie proti koronavírusu

Audio, Komentáre

Teraz najčítanejšie