Denník N

Newsfilter: Matovič by veľmi chcel očkovať Sputnikom, ale nechce za to niesť zodpovednosť

Foto - TASR
Foto – TASR

1. Matovič nehovorí o Sputniku pravdu. 2. Remišová vlastne ani nevetovala. 3. Fico by sa zaočkovať nedal, ale ostatným odporúča Sputnik.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Zoltán Szalay

1. Matovič nehovorí o Sputniku pravdu

Premiér Igor Matovič na mimoriadne emotívnej tlačovke prezentoval svoj postoj k ruskej vakcíne Sputnik V. Zdá sa, že obavy, podľa ktorých bude Sputnik novým celoplošným testovaním, sa naplnili. Novou obsesiou predsedu vlády bude zaobstaranie ruskej vakcíny, a to bez ohľadu na akékoľvek argumenty partnerov, odborníkov alebo verejnosti. Videli sme to už teraz, keď o Sputniku povedal niekoľko neprávd.

Lož číslo 1. Matovič tvrdí, že Sputnik je

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Igor Matovič

Koronavírus

  Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

  Očkovanie proti koronavírusu

  Komentáre

  Teraz najčítanejšie