Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Po roku s Matovičom a covidom si zaslúžime nudnejšie Slovensko

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Po Matovičovom cirkuse môže prísť Hegerova konsolidácia. 2. Kto bude robiť politiku? 3. Zažívame najsmutnejšiu Veľkú noc moderného Slovenska.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Tvor technológiu, vďaka ktorej si budeme navzájom dôverovať. Choď na careers.innovatrics.com


 

Správy vybral a komentoval Zoltán Szalay

1. Po Matovičovom cirkuse môže prísť Hegerova konsolidácia

Koaličná kríza, ktorá sa zdala byť nekonečnou, sa začiatkom týždňa vyriešila nečakane hladko. Všetci účastníci akoby ihneď zabudli na spory, pre ktoré slovenská politická scéna niekoľko týždňov vyzerala ako neprehľadné bojisko, kde už pomaly nikto nevie, na čej strane a prečo vlastne bojuje. Výmena premiéra prebehla bez komplikácií, čo bolo predovšetkým prekvapivé od Igora Matoviča, ktorý doteraz nikdy nepremeškal podobné príležitosti, aby šokoval svoje obecenstvo.

Prídu naozaj nové časy? Pravdepodobnejšie je, že aj Matoviča táto kríza vyčerpala natoľko, že ho šaškovanie nachvíľu prestalo baviť.

Ako Pilát do kréda. Hovorí sa, že najšťastnejšie sú tie krajiny, v ktorých bežní ľudia ani nemusia poznať mená svojich politických lídrov. Teraz to možno vyskúšame. Celé Slovensko už týždeň rieši otázku, akým premiérom bude Eduard Heger, ktorý sa na úrad vlády dostal ako Pilát do kréda.

Momentálne vieme hlavne to, aký premiér Heger nebude:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Koronavírus

  Matovičov balíček

  Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

  Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

  Očkovanie proti koronavírusu

  Komentáre

  Teraz najčítanejšie