Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Matovič si namiesto relevantných informácií o Sputniku priviezol z Moskvy kopanec

1. Pre koalíciu je dôležité, aby sa Igor nenahneval. 2. Rusi žiadajú Sputnik späť. 3. Aspoň vieme, ako sa správajú k ľuďom, ktorých už nepotrebujú.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Bodlo by vám Doblo?  Práve ste ho našli! So širokou ponukou skladových úžitkových vozidiel na operatívny leasing rozhýbete váš biznis. Nevlastnite. Jazdite!


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Hlavne, aby sa Igor nenahneval

Prešiel len týždeň od vymenovania novej vlády na čele s Eduardom Hegerom, keď na seba opäť strhol všetku pozornosť expremiér a minister financií Igor Matovič, ktorý bez súhlasu vlády odletel do Moskvy s cieľom rokovať o neschválenej vakcíne Sputnik V. Tváril sa pri tom ako záchranca krajiny, no v skutočnosti tým len opäť ukázal, akým destabilizujúcim prvkom bude aj v nových podmienkach.

Kto je tu premiér? Na celú vec sa dá pozrieť z viacerých hľadísk, začnime však symbolickou rovinou. Matovič sa nám v prvom rade snaží povedať, že, podobne ako Robert Fico, po svojom odchode ani on nikam neodchádza.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Očkovanie proti koronavírusu

Komentáre

Teraz najčítanejšie