Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Proti Matovičovi sa otočilo ešte aj Rusko. Po útoku v Česku je jeho akcia Sputnik definitívne hanba

Igor Matovič. Foto N - Vladimír Šimíček
Igor Matovič. Foto N – Vladimír Šimíček

1. Matovič sa potápa čoraz hlbšie. 2. Útok na Česko je aj útokom na Úniu a Slovensko. 3. Deti opäť nie sú pre vládu prioritou.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Kompot.sk najlepšie slovenské značky na jednej adrese. Vlastne na dvoch. A sú to tieto tri: Laurinská 19, Bratislava, www.kompot.sk a teraz aj Bory Mall.  (inzercia)


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Matovič sa potápa čoraz hlbšie

Ak by bola OĽaNO normálne fungujúca strana, v tomto čase by im už dávno blikali kontrolky. Ich líder, ktorý aj tento týždeň pokračoval so svojimi avantúrami v nastolenom tempe, dokázal od volieb nevídanú vec.

Z víťaza, ktorý dokázal poraziť Smer, sa prepadol na samotné dno rebríčka dôveryhodnosti politických lídrov. Podľa prieskumu agentúry Focus mu nedôveruje 84 percent ľudí, čím sa dotiahol na Mariana Kotlebu.

Nevídané, neslýchané. Obyčajní ľudia hovoria, že to nič, že na prieskumoch nezáleží, oni stoja za ním. No aj oni musia chápať, že ide o výnimočnú situáciu, ktorá nemá na Slovensku obdobu.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie