Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Opozícia sa blíži k referendu, ale zlyháva v zahraničnej politike i pri očkovaní

Robert Fico a Peter Pellegrini pri predstavovaní kandidátky Smeru do volieb v roku 2020. Foto – TASR
Robert Fico a Peter Pellegrini pri predstavovaní kandidátky Smeru do volieb v roku 2020. Foto – TASR

1. Vyhostenie malo zmysel, aj keď by sa nik nepridal. 2. Kollár by neváhal porušiť koaličnú zmluvu. 3. Očkujeme stále pomaly.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Kompot.sk najlepšie slovenské značky na jednej adrese. Vlastne na dvoch. A sú to tieto tri: Laurinská 19, Bratislava, www.kompot.sk a teraz aj Bory Mall.  (inzercia)


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Vyhostenie malo zmysel, aj keď by sa nik nepridal

Zdá sa, že kauza výbuchu muničného skladu v českých Vrběticiach nezískala v Európe ani po týždni takú pozornosť, ako sa vzhľadom na angažmán ruskej GRU čakalo. Západné médiá a zrejme aj vlády jej síce venovali o trochu viac pozornosti ako trebárs nášmu nákupu Sputnika, ale na opakovanie solidarity ako po Salisbury to rozhodne nevyzerá.

V súvislosti s Ruskom v končiacom sa týždni oveľa viac zaujal väznený Putinov oponent Alexej Navaľnyj, ktorý ukončil hladovku, a oznámenie ministra obrany Sergeja Šojgua, že „cvičenie“ ruských vojsk na východ od ukrajinských hraníc sa skončilo.

Malo to zmysel?

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Očkovanie proti koronavírusu

Peter Pellegrini

Komentáre

Teraz najčítanejšie