Denník N

Newsfilter: Tak nám dopípal Sputnik

1. Podomoví predajcovia hrncov sú dôveryhodnejší ako ruský výrobca. 2. V novom spore medzi Matovičom a Sulíkom má pravdu skôr Matovič. 3. Fico sa vyhráža sudcom a prokurátorom.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Podomoví predajcovia hrncov sú dôveryhodnejší ako ruský výrobca

Nie tak dávno bola Zuzana Baťová zo ŠÚKL-u terčom útokov proputinovských trollov a ešte agresívnejšej tlačovky Igora Matoviča, na ktorej ju bezmála stokrát spomenul ako príklad vedkyne, ktorá nerobí svoju prácu poriadne. Len preto, lebo odmietla dať pod vakcínu Sputnik V úradnú pečiatku, na ktorej mu tak veľmi záležalo.

V priebehu uplynulých dvoch dní sa však pani Baťovej a jej kolegom dostalo dvojnásobného zadosťučinenia. Hoci si to Putinovi zamilovanci nepriznajú, nášmu Štátnemu ústavu pre kontrolu liečiv dali postupne v Nemecku a Brazílii za pravdu v dvoch kľúčových výhradách, ktoré proti ruskej vakcíne mal.

Merkelovej svedectvo na podporu Baťovej

V pondelok

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Očkovanie proti koronavírusu

Richard Sulík

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie