Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Matovič má ďalší plán, ktorý môže otriasť koalíciou

1. Podpora rodín môže byť nový Sputnik. 2. Otvorenie čakárne pre všetkých prinieslo chaos. 3. Malá radosť z konca celoplošného testovania.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Bodlo by vám Doblo?  Práve ste ho našli! So širokou ponukou skladových úžitkových vozidiel na operatívny leasing rozhýbete váš biznis. Nevlastnite. Jazdite!


Správy vybral a komentoval Zoltán Szalay

1. Podpora rodín môže byť nový Sputnik

Ešte sa ani neskončila sága o Sputniku a expremiér a minister financií už prichystal pre Slovensko nové prekvapenie.

Plány Igora Matoviča na podporu rodín nie sú úplne nové, ale v posledných mesiacoch sa im nemohol venovať, keďže bol zaneprázdnený rozbíjaním svojej vlády a svojimi ostatnými obsesiami – či už to bolo celoplošné testovanie, alebo neregistrovaná vakcína. Epidémia je však na ústupe, Sputnik v laboratóriách a celoplošné testovanie konečne stopli.

Na Sviatok práce nás expremiér prekvapil novým plánom, ktorým chce vyriešiť budúcnosť krajiny. Napísal status o tom, že pripraví finančný plán na riešenie problému so starnutím obyvateľstva. Ostatní sa zatiaľ môžu venovať telesnej rozkoši.

Starneme naozaj rýchlo. Matovičove argumenty na podporu rodín sa tentoraz nezakladajú iba na čistom sentimente, ale vo väčšej miere na faktoch.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Koronavírus

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Očkovanie proti koronavírusu

Komentáre

Teraz najčítanejšie