Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Heger si bude musieť poradiť s Matovičom i Kollárom

Eduard Heger a Boris Kollár. Foto N - Tomáš Benedikovič
Eduard Heger a Boris Kollár. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Koalícia je stále na pokraji krízy. 2. OĽaNO a Sme rodina majú k Smeru a Hlasu bližšie, ako sme si mysleli. 3. Vírus stále zabíja rádovo viac ľudí, ako ich mohlo zabiť očkovanie.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Podcasty Denníka N

Kde nájdete naše podcasty: 

Uľahčite si život jedinečnou aplikáciou. Stačí aplikovať ČSOB SmartBanking. Jedinečná banková aplikácia s lístkami na vlak a MHD, parkovaním, spravodajstvom a e-bločkami.


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Stále na pokraji krízy

Zdá sa, že vládna koalícia sa nie a nie vymaniť zo stavu permanentne hroziacej krízy. Hoci najväčší generátor konfliktov Igor Matovič strávil veľkú časť týždňa v Spojených štátoch, prípadne s jet lagom, stále je tu Boris Kollár. Ten si za svoj cieľ vybral nielen kolúznu väzbu, ale aj Máriu Kolíkovú, ktorá vo veci prepustenia Vladimíra Pčolinského zjavne nespolupracuje tak, ako by si želal. A to Kollár prejavil začiatkom týždňa takú dobrú vôľu, že sa jeho poslanci nepripojili k snahe odvolať ju!

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Eduard Heger

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Očkovanie proti koronavírusu

Komentáre

Teraz najčítanejšie