Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Chudák Fero Imrecze, vraví Robert Fico o „klebetách udavačov“

1. Z ochrancu prenasledovaných je prenasledovateľ nepohodlných. 2. Snaha kontrolovať hranice narazila na protesty.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Bodlo by vám Doblo?  Práve ste ho našli! So širokou ponukou skladových úžitkových vozidiel na operatívny leasing rozhýbete váš biznis. Nevlastnite. Jazdite!


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Z ochrancu prenasledovaných je prenasledovateľ nepohodlných

O možnom podiele lídrov Smeru na nezákonnostiach začal okrem iných svedčiť bývalý prezident finančnej správy František Imrecze a na Súmračnej sa už nepotia len z tepla. Najskôr sme sa od neho dozvedeli, ako za priamej účasti predsedu (Fico) a podpredsedu strany (Kaliňák) údajne organizovali prenasledovanie Andreja KiskuIgora Matoviča.

V utorok zverejnili Aktuality a Pluska pokračovanie.

V jednom prípade starý známy Bernard Slobodník tvrdil, že Tibor Gašpar a Norbert Bödör marili vyšetrovanie skupiny okolo Ladislava Bašternáka. V druhom Imrecze opisoval, ako mu na podnet Roberta Kaliňáka platil oligarcha Jozef Brhel 200-tisíc eur ročne ako „kompenzáciu“ za nižší plat, ktorý v štátnej správe dostával v porovnaní so svojím predchádzajúcim pôsobiskom v súkromnom sektore.

Prečo je to dôležité

– Vo všeobecnosti preto, lebo Imrecze je zatiaľ najvyššie postaveným nominantom Smeru, ktorý sa rozhodol spolupracovať s políciou. Keďže nad ním boli už len vrcholní predstavitelia strany, vrchol pyramídy je na dohľad.

– Po druhé preto, lebo

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Koronavírus

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Očkovanie proti koronavírusu

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie