Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Keď už Fico nemôže oslavovať Deň ústavy ako premiér, bude aspoň zvrhávať vládu

Robert Fico 17. novembra 2020 na protestnom zhromaždení pred parlamentom. Fotografiu z tejto akcie využil Smer aj na pozvánku na protest 1. septembra 2021 v Košiciach. Foto N - Tomáš Benedikovič
Robert Fico 17. novembra 2020 na protestnom zhromaždení pred parlamentom. Fotografiu z tejto akcie využil Smer aj na pozvánku na protest 1. septembra 2021 v Košiciach. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Fico zvoláva ľudí na veľký protest. 2. Heger sa tvári, že problémy nevidí.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Bodlo by vám Doblo?  Práve ste ho našli! So širokou ponukou skladových úžitkových vozidiel na operatívny leasing rozhýbete váš biznis. Nevlastnite. Jazdite!


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Fico zvoláva ľudí na veľký protest

Spočiatku sa zdalo, že jedinou potenciálne výbušnou správou dnes bude informácia o leteckej bombe, ktorú našli v blízkosti bratislavskej autobusovej stanice. Pre nález evakuovali okolité budovy a museli zrušiť časť autobusových a trolejbusových liniek.

Len pre očkovaných. O hodinu po tejto správe však na tlačovke vystúpil minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský a bratislavský arcibiskup Stanislav Zvolenský, ktorí informovali o plánovanej septembrovej návšteve pápeža Františka na Slovensku.

Minister potvrdil, že hromadné podujatia spojené s návštevou by mali mať výnimku z covid semafora. Na omšiach či iných stretnutiach bude povolená kapacita návštevníkov vysoko nad rámec súčasných opatrení. Na účasť bude potrebná plná zaočkovanosť, to znamená dva týždne po druhej dávke či tri týždne po jednodávkovej vakcíne.

Prečo tie výhody? Ako sa dalo čakať, reakcie sa dali zaradiť do troch skupín.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Pápež František

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie