Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Možno by už bolo dobré poslať Igora Matoviča na dovolenku, najlepšie dlhú

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Pripravený škodiť. 2. Kolíková mobilizuje.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Kde nájdete naše podcasty: 

Uľahčite si život jedinečnou aplikáciou. Stačí aplikovať ČSOB SmartBanking. Jedinečná banková aplikácia s lístkami na vlak a MHD, parkovaním, spravodajstvom a e-bločkami.


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Pripravený škodiť

Ešte minulý týždeň sa vláda promptne vysporiadala s napomenutím Ústavného súdu za režim na hraniciach. V utorok minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský informoval, že na pápeža, ktorý navštívi Slovensko v septembri, sa budú môcť prísť pozrieť len plne zaočkovaní.

V stredu ministerstvo financií oznámilo, že očkovaciu lotériu napokon spustí od 1. augusta. A v piatok či sobotu by poslanci vládnej koalície mali na mimoriadnej schôdzi schváliť zákon, ktorý má zvýhodniť zaočkovaných v prevádzkach alebo na hromadných podujatiach.

Máme siedmu najnižšiu mieru zaočkovanosti v Európe a z diaľky to vyzerá tak, že vláda riziku, ktorému čelíme, síce s ťažkosťami, ale predsa len rozumie.

Lenže rovnako máme aj ministra financií Igora Matoviča, ktorý nám v stredu zasa raz pripomenul, že je naďalej pripravený provokovať a škodiť v mierke, pri ktorej sa rozum zastavuje.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Očkovanie proti koronavírusu

Za ľudí

Komentáre

Teraz najčítanejšie