Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Tretia vlna je tu, Pellegrini už začína preventívne otáčať

Peter Pellegrini. Foto N - Vladimír Šimíček
Peter Pellegrini. Foto N – Vladimír Šimíček

1 Hlas buduje obranu proti tretej vlne, kritizuje vládu za nízku zaočkovanosť. 2. Po policajtoch sú v otvorenom konflikte aj Žilinka s Lipšicom.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Kompot.sk najlepšie slovenské značky na jednej adrese. Vlastne na dvoch. A sú to tieto tri: Laurinská 19, Bratislava, www.kompot.sk a teraz aj Bory Mall.  (inzercia)


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Hlas buduje obranu proti tretej vlne, kritizuje vládu za nízku zaočkovanosť

Ešte to veľmi nevidieť. Vonku sú tropické teploty, tisíce ľudí na dovolenkách pri mori, mapa covid automatu svieti nazeleno a počet pozitívnych oproti zime a jari je stále mimo rozlišovacej schopnosti väčšiny.

Ale dáta to už ukazujú jasne niekoľko dní. Krivka pandémie sa po mesiacoch postupného klesania odrazila a mieri opäť hore. Tretiu vlnu v stredu oficiálne potvrdilo aj ministerstvo zdravotníctva.

Je dobré sa pripraviť, zdanie pokoja potrvá nanajvýš pár týždňov, vzhľadom na nízku zaočkovanosť, ale i úbohý stav politickej scény je isté, že cirkusu a chaosu sa ani tentoraz nevyhneme.

Pellegriniho príprava.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Koronavírus

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Očkovanie proti koronavírusu

Komentáre

Teraz najčítanejšie