Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Sme rodina ide po Mikulcovi aj cez výmysly extrémistu

1. Nezaočkovaní vraj nebudú môcť voliť. Nič také sa nedeje. 2. Kotleba chce zablokovať Bratislavu, Kovařík by mu v tom mal zabrániť.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Tvor technológiu, vďaka ktorej si budeme navzájom dôverovať. Choď na careers.innovatrics.com


 

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Nezaočkovaní vraj nebudú môcť voliť. Nič však tomu nenasvedčuje

Poslanec Sme rodina a brat stíhaného exriaditeľa SIS Peter Pčolinský významne prispel k šíreniu poplašnej správy, ktorú do sveta pôvodne vypustil extrémista Uhrík. Svoj cieľ sa prominentný člen druhej najsilnejšej koaličnej strany ani nepokúšal skryť. Je ním snaha odvolať ministra, ktorého kollárovci vinia za problémy svojho nominanta.

Bývalý Kotlebov podpredseda a dnes líder strany Republika v pondelok tvrdil, že ministerstvo vnútra chce prostredníctvom novely zákona o voľbách znemožniť nezaočkovaným občanom zúčastniť sa volieb.

Pčolinský sa k tejto interpretácii pridal, jeho status bujne šírili antivaxeri aj s dôvetkom koaličného poslanca, že minister vnútra „musí odísť“.

Naozaj chcú nezaočkovaným vziať volebné právo?

Tvrdé jadro antivaxerov je natoľko iracionálne a agresívne, že by naozaj bolo lepšie, keby sa jeho príslušníci volebným miestnostiam dlhodobo a dobrovoľne vyhýbali.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hlas

Koronavírus

  Marian Kotleba

  Milan Uhrík

  Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

  Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

  Očkovanie proti koronavírusu

  Roman Mikulec

  Vladimír Pčolinský

  Komentáre

  Teraz najčítanejšie