Denník N

Newsfilter: Matovičova šou má nové pravidlá, zásadné chyby však zostali

Reprofoto - RTVS
Reprofoto – RTVS

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Zoltán Szalay

1. Kým Matovič rieši očkovaciu lotériu, sme aspoň v relatívnom bezpečí

Ministerstvo financií a RTVS upravili pravidlá očkovacej lotérie a dramaturgiu relácie, ktorej druhú časť budú vysielať túto nedeľu. Pravidlá nie sú oveľa jednoduchšie a veľká časť potenciálnych výhercov ani naďalej nebude mať šancu vyhrať, takže sa môžeme tešiť na druhý diel veľkej drámy. Aspoň jeden veľký nedostatok však odstránili.

Zuzana má smolu. Igor Matovič sa po prvej relácii najprv dobre zabavil na nič netušiacich občanoch, ktorí sa ku svojej výhre nedostali pre amaterizmus tvorcov projektu. Ďalší deň však už osobne navštívil Zuzanu, ktorá mohla vyhrať 400-tisíc eur, ak by niekomu napadlo, že v roku 2021 pozerajú ľudia televíziu aj cez internet. Jej televízny signál mal omeškanie, s čím nikto zo štábu tohto geniálneho projektu nepočítal.

„Zuzana je super dáma a všetci budeme veľmi radi, ak ona bude môcť byť nakoniec rada tiež,“ napísal Matovič na Facebook v pondelok, hoci už vtedy mohol vedieť, že Zuzana už tie peniaze pravdepodobne nikdy neuvidí. Odvtedy o Zuzane a jej peniazoch mlčí. Štatút súťaže však v piatok naozaj upravili tak, aby sa takýto prípad už zopakovať nemusel.

Ako sa zmenili pravidlá. Organizátori nevypustili podmienku, podľa ktorej môže vyhrať iba ten, kto reláciu sleduje a povie do telefónu správne heslo. Heslo však už nebude zobrazené len počas hovoru so súťažiacim, ale

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Očkovacia lotéria

Komentáre

Teraz najčítanejšie