Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Matovičova šou má nové pravidlá, zásadné chyby však zostali

Reprofoto - RTVS
Reprofoto – RTVS

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Bodlo by vám Doblo?  Práve ste ho našli! So širokou ponukou skladových úžitkových vozidiel na operatívny leasing rozhýbete váš biznis. Nevlastnite. Jazdite!


Správy vybral a komentoval Zoltán Szalay

1. Kým Matovič rieši očkovaciu lotériu, sme aspoň v relatívnom bezpečí

Ministerstvo financií a RTVS upravili pravidlá očkovacej lotérie a dramaturgiu relácie, ktorej druhú časť budú vysielať túto nedeľu. Pravidlá nie sú oveľa jednoduchšie a veľká časť potenciálnych výhercov ani naďalej nebude mať šancu vyhrať, takže sa môžeme tešiť na druhý diel veľkej drámy. Aspoň jeden veľký nedostatok však odstránili.

Zuzana má smolu. Igor Matovič sa po prvej relácii najprv dobre zabavil na nič netušiacich občanoch, ktorí sa ku svojej výhre nedostali pre amaterizmus tvorcov projektu. Ďalší deň však už osobne navštívil Zuzanu, ktorá mohla vyhrať 400-tisíc eur, ak by niekomu napadlo, že v roku 2021 pozerajú ľudia televíziu aj cez internet. Jej televízny signál mal omeškanie, s čím nikto zo štábu tohto geniálneho projektu nepočítal.

„Zuzana je super dáma a všetci budeme veľmi radi, ak ona bude môcť byť nakoniec rada tiež,“ napísal Matovič na Facebook v pondelok, hoci už vtedy mohol vedieť, že Zuzana už tie peniaze pravdepodobne nikdy neuvidí. Odvtedy o Zuzane a jej peniazoch mlčí. Štatút súťaže však v piatok naozaj upravili tak, aby sa takýto prípad už zopakovať nemusel.

Ako sa zmenili pravidlá. Organizátori nevypustili podmienku, podľa ktorej môže vyhrať iba ten, kto reláciu sleduje a povie do telefónu správne heslo. Heslo však už nebude zobrazené len počas hovoru so súťažiacim, ale

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Očkovacia lotéria

Komentáre

Teraz najčítanejšie