Denník N

Newsfilter: O chvíľu sa ukáže, či mafia dokáže zostreliť policajného prezidenta

Peter Kovařík a Roman Mikulec. Foto N - Tomáš Benedikovič
Peter Kovařík a Roman Mikulec. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Keď padne Kovařík, mafia bude oslavovať. 2. Remišová chce vyhodiť zo strany Kolíkovú a spol.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Juraj Javorský.

1. Keď padne Kovařík, mafia bude oslavovať

V deň, keď v Španielsku chytili medzinárodne hľadaného Tomáša Rajeckého spájaného s bývalou mafiánskou skupinou piťovcov, sa oplatí pripomenúť dve veci:

Prvá: Rajecký je jedným zo štyroch ľudí na možno najslávnejšej fotografii súčasného predsedu parlamentu Borisa Kollára. Druhý – Piťo osobne – je už odsúdený za vraždu na 23 rokov.

Druhá: Boris Kollár je na rozdiel od svojich kamarátov na slobode, vďaka čomu môže spolu s Robertom Ficom a so „svojím“ generálnym prokurátorom Marošom Žilinkom organizovať najzákernejší útok na políciu v krátkych dejinách tohto štátu.

Odvolávanie sa odkladá. V pondelok mal tento útok pokračovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Komentáre

Teraz najčítanejšie