Denník N

Týždňový newsfilter: Hľadá sa premiér, ktorý by konečne zakročil proti Kollárovi

Eduard Heger. Foto N - Tomáš Benedikovič
Eduard Heger. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Nevieme, či je Boris Kollár ešte v koalícii. 2. Fico srší energiou. 3. Spolu ide predsa len samo. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy dňa pripravil a komentoval Tomáš Gális

1. Je ten Kollár ešte v koalícii?

Ak v poslednom čase došlo v slovenskej politike k viditeľnému posunu, najskôr sa týkal vzťahu Igora Matoviča k Sme rodina. Lídrovi OĽaNO zrejme došlo to, čo vedeli mnohí už pred poldruha rokom. Totiž že so stranou Borisa Kollára, ktorému sa Matovič tak zaliečal, sa k toľko vzývanej očiste spoločnosti táto koalícia nedopracuje.

Nech si ide.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Eduard Heger

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie