Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: Pokiaľ Boris Kollár zostáva, viete, že nič podstatné sa nemení

Foto N – Vladimír Šimíček
Foto N – Vladimír Šimíček

1. Čo urobí Boris Kollár a Igor Matovič. 2. Prezidentkin týždeň. 3. Pellegrini sa ocitol v pasci.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Získajte až 15m³ možností pre váš biznis. Objavte Fiat Ducato a ďalšie praktické dodávky k odberu ihneď na LeasePlan operatívny leasing. Nevlastnite. Jazdite!


Správy dňa vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Čo urobí Boris Kollár a Igor Matovič

Skôr než Krajský súd v Bratislave prepustil v piatok vyšetrovateľov najväčších politických korupčných káuz aj s vysvetlením, že ich stíhanie je neopodstatnené, koaličným partnerom pristálo na stole 17 návrhov opatrení pracovnej skupiny, ktorá vznikla práve po tom, čo policajtov obvinili a poslali do väzby.

Za normálnych okolností by to znamenalo, že je len otázkou času, keď pre Borisa Kollára v koalícii nezostane miesto, alebo sa jeho životný priestor zúži na minimum.

Jeho SIS pomohla tomu, aby nepohodlných policajtov mohli zastaviť či zabrzdiť v ich práci. On ich nazval „čurillovskou mafiou“. On je dlhodobo partnerom Roberta Fica vo vláde (nielen) v otázke spravodlivosti a je proti kľúčovým navrhovaným opatreniam.

Lenže tento týždeň sme si tiež mohli všimnúť, že vôľa porátať sa s predsedom Sme rodina je len vymyslený konštrukt a v skutočnosti neexistuje.

Kollár pri chuti.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Peter Pellegrini

Richard Sulík

Robert Fico

Zuzana Čaputová

Komentáre

Teraz najčítanejšie