Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Dokedy sa budú Heger a Matovič tváriť, že sa nič nedeje? 

Eduard Heger a Boris Kollár. Foto N - Tomáš Benedikovič
Eduard Heger a Boris Kollár. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Sme rodina sa Lengvarskému vysmieva. 2. Machyna sa mal od účasti uhríkovcov na odborárskom proteste dištancovať. 3. NBÚ si ďalej kazí už aj tak zlý imidž.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Kompot.sk najlepšie slovenské značky na jednej adrese. Vlastne na dvoch. A sú to tieto tri: Laurinská 19, Bratislava, www.kompot.sk a teraz aj Bory Mall.  (inzercia)


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Sme rodina sa vysmieva Lengvarskému

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský po rokovaní s klubom Sme rodina o reforme nemocníc jasne nepovedal, na čom sa dohodli. Len poďakoval za „korektnú debatu“, vyhlásil, že si s poslancami „vyjasnili pozície“, pričom verí, že rokovanie bude „úspešne pokračovať ďalej“.

Čo to presne znamená, objasnil predseda poslaneckého klubu strany Peter Pčolinský. Sme rodina podľa neho reformu nepodporuje, pokiaľ nedostane z regiónov, teda priamo od starostov, primátorov a riaditeľov konkrétnych nemocníc informáciu, že je to v poriadku a že sa s ministrom dohodli. Ak vraj Lengvarský stihne „obehnúť dotknuté regióny“, strana jeho návrh podporí.

Proti všetkému.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Vojna v polícii

Komentáre

Teraz najčítanejšie