Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Máme za sebou deň, keď o sebe Fico prezradil veľa zlých vecí

1. Nech sa chlapci v base držia, nech Kočner nerozpráva a nech policajti neprídu na ukradnutých 50-tisíc. 2. Fico to hrá v rámci možností dobre. 3. Aká krajina, taký Galileo.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Nech sa chlapci v base držia, nech Kočner nerozpráva a nech policajti neprídu na ukradnutých 50-tisíc

Slovensko sa ocitlo v situácii, ktorá môže mať v zásade dve koncovky.

Buď sa vďaka nezákonne uniknutým nahrávkam z poľovníckej chaty potvrdí, že Robert Fico je hlavou organizovaného zločinu, alebo zistíme, že niekto nahral rozhovory, ktoré nič také nedokazujú, a nezákonne ich pustil do sveta, aby diskreditoval predsedu Smeru.

Ešte sme od toho ďaleko, ale ak aj nahrávky účastníkov usvedčia z trestnej činnosti, zviedol by sa o ich použiteľnosť pred súdom tvrdý právny súboj.

Neisté je už to, či oficiálny dôvod na odpočúvanie – podozrenie z pytliactva – bol skutočný alebo slúžil len ako zámienka na získanie súdneho povolenia na sledovanie politika.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Nahrávky na chate

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie