Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Na výročie revolúcie tretia vlna prekonala druhú a ulice zaplnili jej budúci pacienti

1. Tri správy o pandémii. 2. Fico odkazuje, že prezidentka musí padnúť. 3. Heger obhajuje svoju existenciu.

Tvor technológiu, vďaka ktorej si budeme navzájom dôverovať. Choď na careers.inovatrics.com


 

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Tri správy o pandémii

Ulice sú plné tých, ktorí odkazom Nežnej revolúcie pohŕdajú, a nemocnice plné tých, ktorí im uverili, trefne glosoval matematik Richard Kollár výročie Novembra 89.

V deň, keď sme sa dozvedeli o ďalšom rekordnom prírastku pozitívne testovaných PCR (8342), sa do ulíc hlavného mesta vybrali stovky až tisícky ľudí na čele s Robertom Ficom, Mariánom Kotlebom, Milanom Mazurekom či Jánom Čarnogurským. Vypočuli si útoky na prezidentku, vládnu koalíciu, spochybňovanie očkovania či potrebu obracať sa na Rusko riskujúc, že vinou účasti na tomto festivale antisystému skončia s covidom v nemocnici.

Bez ohľadu na vieru účastníkov protestov je situácia naďalej veľmi vážna a ani aktuálne čísla nedávajú veľkú nádej, že by sme v dohľadnej dobe mohli hovoriť o citeľnom zlepšení.

Tri správy. Prvou dôležitou správou

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

17. november

Eduard Heger

Koronavírus

  Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

  Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

  Očkovanie proti koronavírusu

  OĽaNO

  Robert Fico

  Komentáre

  Teraz najčítanejšie