Denník N

Newsfilter: Maléry pana účetního: 300 – 150 + 350 + 100 = 300

Foto - N
Foto – N

1. Všetko bude inak, varoval Kollár. A neklamal. 2. Maroša „363“ Žilinku v ďalšej Kováčikovej kauze obišli. 3. Od košického Trnku sa OĽaNO dištancovalo, Hatráková si musí počkať.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš vianočné darčeky pre tých, čo milujú život vonku? Navštív wilderoben.sk a využi 10% zľavu s kódom ‘Vianoce’

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Všetko bude inak, sľuboval Kollár. A neklamal

V utorok do štatistík oficiálne pribudlo presne 104 obetí covidu a zároveň oznámili približne 104. verziu vládnych opatrení proti covidu. Pri jej hodnotení treba zachovať maximálnu zdržanlivosť, lebo v stredu zasadá vláda, a tak hrozí akútne riziko, že životnosť aktuálnej podoby bude rovnako krátka, ako bola tej, ktorú v pondelok avizoval minister zdravotníctva. Napriek tomu, že koalícia tvrdí, že tentoraz je naozaj dohodnutá.

Ako už v priebehu utorka avizoval Boris Kollár o návrhoch z pondelka, toto je krajina, kde „všetko bude inak“.

Očkovaní dostanú menej. Najlepšie anarchiu vykresľuje osud očkovacieho bonusu, ktorý presadzuje Igor Matovič. Po náročných počtárskych výkonoch sa nakoniec jeho výška ustálila tam, kde sa debata začala – na 300 eurách (respektíve 200) pre 60+.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Dušan Kováčik

Hegerova vláda

Igor Matovič

Koronavírus

  Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

  Očkovanie proti koronavírusu

  OĽaNO

  Komentáre

  Teraz najčítanejšie