Newsfilter: Krajina ide z jednej krízy do druhej, ale aspoň s úprimnou koalíciou na čele

1. V Humennom už okúsili rok 2022 2. Matovič chce kŕmiť svojich voličov senom
➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.
Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.
Minerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.
Správy vybral a komentoval Juraj Javorský.
1. V Humennom už okúsili rok 2022
V závere roka sa toho až tak veľa nedeje, ale tých pár udalostí stálo za to. Napovedali, o čom bude reč na budúci rok. Nebude to žiadna sláva, ale možno sa to aspoň rýchlo zomelie.
Novoročná prirážka. Obyvatelia mesta Humenné dostali na Štedrý deň správu, že v novom roku budú platiť za teplo viac o 51 percent. Je to skokové zdraženie, aké si pri tomto type výdavkov pamätajú ľudia naposledy z 90. rokov.
Humenský dodávateľ tepla dokonca varoval, že ani taký rast ceny nemusí stačiť na to, aby zabránil