Denník N

Newsfilter: Krajina ide z jednej krízy do druhej, ale aspoň s úprimnou koalíciou na čele

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. V Humennom už okúsili rok 2022 2. Matovič chce kŕmiť svojich voličov senom

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský.

1. V Humennom už okúsili rok 2022

V závere roka sa toho až tak veľa nedeje, ale tých pár udalostí stálo za to. Napovedali, o čom bude reč na budúci rok. Nebude to žiadna sláva, ale možno sa to aspoň rýchlo zomelie.

Novoročná prirážka. Obyvatelia mesta Humenné dostali na Štedrý deň správu, že v novom roku budú platiť za teplo viac o 51 percent. Je to skokové zdraženie, aké si pri tomto type výdavkov pamätajú ľudia naposledy z 90. rokov.

Humenský dodávateľ tepla dokonca varoval, že ani taký rast ceny nemusí stačiť na to, aby zabránil

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie