Denník N

Newsfilter: Kollár straší Ficovým referendom

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1 Kollár pomáha Ficovi, aj keď z toho nič nemá. 2. Mazurek zaplatí za ohováranie. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Kollár pomáha Ficovi, aj keď z toho nič nemá

Aby tých hlúpostí, ktoré v priebehu roka povyvádzalo Sme rodina, nebolo málo, tak sa pár dní pred jeho koncom ozval Boris Kollár. Predseda parlamentu zacítil príležitosť predstaviť sa ako štátnik, ktorému nie je ľahostajný názor obyčajných ľudí ani politických oponentov, a oznámil, že chce na začiatok januára zvolať okrúhly stôl na tému referenda o skrátení volebného obdobia. Aby bola akcia na úrovni, okrem predstaviteľov parlamentných strán naň chce Kollár pozvať aj predsedu Ústavného súdu Ivana Fiačana.

Hlavne, že téma žije.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Milan Mazurek

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie