Denník N

Newsfilter: Prezidentka má už dosť Blahových a Ficových lží

Zuzana Čaputová. Foto - TASR
Zuzana Čaputová. Foto – TASR

1. Prezidentka sa chce brániť, za pokus to stojí. 2. Omikron je už všade. 3. Naď pokročil s najväčším tendrom tejto vlády.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

 Neodkladajte svoje sny, vaše raz je teraz. Začnite podnikať s Tatra bankou.


Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Prezidentka sa chce brániť, za pokus to stojí

Deň po tom, čo sa prezidentka Zuzana Čaputová verejne postavila za príchod vojenských jednotiek NATO na Slovensko, vystúpila v Rádiu Expres u Braňa Závodského, kde svoju pozíciu potvrdila.

Na margo zvrátenej kritiky zväčša opozičných politikov, ktorí ju už permanentne vykresľujú ako agentku americkej vlády, zároveň vyhlásila, že už má toho dosť a zvažuje proti nim právne kroky.

Platí nepísané pravidlo, že miera kritiky a útokov, ktorú musí politik či politička zniesť, ďaleko presahuje mieru bežného občana. No aj tu by mali existovať hranice a tie v slovenskom priestore už dlho nevidieť.

Kde je dovolené všetko.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Jaroslav Naď

Koronavírus

  Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

  Robert Fico

  Zuzana Čaputová

  Komentáre

  Teraz najčítanejšie