Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Prezidentka má už dosť Blahových a Ficových lží

Zuzana Čaputová. Foto - TASR
Zuzana Čaputová. Foto – TASR

1. Prezidentka sa chce brániť, za pokus to stojí. 2. Omikron je už všade. 3. Naď pokročil s najväčším tendrom tejto vlády.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Gemerka zo slovenského krasuSponzorom podcastu je Gemerka – slovenská magnéziovo-kalciová voda s optimálnym pomerom Mg a Ca 1:3


 

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Prezidentka sa chce brániť, za pokus to stojí

Deň po tom, čo sa prezidentka Zuzana Čaputová verejne postavila za príchod vojenských jednotiek NATO na Slovensko, vystúpila v Rádiu Expres u Braňa Závodského, kde svoju pozíciu potvrdila.

Na margo zvrátenej kritiky zväčša opozičných politikov, ktorí ju už permanentne vykresľujú ako agentku americkej vlády, zároveň vyhlásila, že už má toho dosť a zvažuje proti nim právne kroky.

Platí nepísané pravidlo, že miera kritiky a útokov, ktorú musí politik či politička zniesť, ďaleko presahuje mieru bežného občana. No aj tu by mali existovať hranice a tie v slovenskom priestore už dlho nevidieť.

Kde je dovolené všetko.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Jaroslav Naď

Koronavírus

  Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

  Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

  Robert Fico

  Zuzana Čaputová

  Komentáre

  Teraz najčítanejšie