Čo robila ruská armáda v deň, keď jej veliteľa obhajovali pred slovenským parlamentom

Hulvát sa správa ako obeť, ale na Slovensku takých máme radi.
Nedôstojný cirkus v parlamente sa skončil, obranná dohoda s USA je schválená a rýchlo ju podpísala aj prezidentka. Nastal teda vhodný čas pripomenúť si, kto tu naozaj hrozí novou európskou vojnou, a že táto zmluva to naozaj nie je. Pretože kým Fico, Blaha, Chmelár, Kotleba či Čarnogurský kričia, že nechceme bojovať s Ruskom (ako keby to niekto iný chcel), Kremeľ vysiela neustále signály, že jediný, kto tu bojovať chce, je Vladimir Putin.
Paradoxne aj v deň, keď pred slovenským parlamentom 8. februára protestovali demonštranti pod ruskými vlajkami a vnútri v ňom vystupovali politici šíriaci Putinovu propagandu o mierumilovnosti jeho režimu a agresívnom Západe, sa ruská armáda trikrát zachovala v príkrom rozpore s tvrdeniami jej slovenských obhajcov.
V prvom prípade sa v utorok na ruských sociálnych sieťach objavili zábery ďalekonosných kanónov 2S7 Pion. Natočili ich 17 kilometrov od ukrajinskej hranice neďaleko Charkova. Táto zbraň dokáže zničiť ciele do vzdialenosti približne 40 kilometrov. Za čias studenej vojny sa počítalo aj s tým, že bude používať taktické jadrové nálože.
V utorok zas iní ruskí občania natočili a na internete uverejnili zábery lietadiel MiG-31, ktoré pristáli v Kaliningrade a podľa všetkého mali pod trupom zavesené hypersonické strely Kinžal s doletom dvetisíc kilometrov. To znamená, že takmer nad celú Európu.
Najznepokojujúcejšia udalosť sa však stala v Čiernom mori, do ktorého vplávala