Euroligy: Záloha s Lobotkom je vynikajúca, hlásia z Talianska

• o ponížení Bayernu;
  • o tom, čo by bolo, keby nebolo PSG.

V Euroligách sa snažíme každý týždeň zhrnúť to najpodstatnejšie, čo sa cez víkend stalo v piatich špičkových ligách. Môžete ich dostávať aj ako newsletter.

Taliansko: Súboj Lobotku so Škriniarom

Najočakávanejším zápasom 25. kola Serie A bol rozhodne boj o prvé miesto medzi Interom a Neapolom, ktorý sa skončil remízou 1:1.

Už v úvodných minútach Stefan de Vrij fauloval v šestnástke útočníka Neapolu Victora Osimhena a kapitán Lorenzo Insigne sa z pokutového kopu nemýlil. Neapol s dobre hrajúcim Lobotkom mohol v prvom polčase viackrát skórovať, úradujúci majster však hernej prevahe odolal. Naopak, za Inter hneď po prestávke skóroval Edin Džeko a stav sa už nezmenil.

„Je zaujímavé sledovať, ako veľmi sa Inter trápi v prvom polčase proti Neapolu. Nie je to dobré znamenie, keď si uvedomíte, že ďalší zápas hráte proti Liverpoolu,“ napísala na Twitteri talianska novinárka Mina Rzoukiová.