Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Po dvoch rokoch pandémie Heger oznámil veľké uvoľňovanie

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Sme blízko návratu do normálu. 2. Ako Matovič a Sulík prišli na miliardu. 3. Termín o útoku sa nenaplnil, toto nie je koniec.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Gemerka zo slovenského krasuSponzorom podcastu je Gemerka – slovenská magnéziovo-kalciová voda s optimálnym pomerom Mg a Ca 1:3


 

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Sme blízko návratu do normálu

Po takmer dvoch rokoch od príchodu koronavírusu na Slovensko a mesiace trvajúcich opatreniach premiér Eduard Heger v stredu ohlásil návrat do postcovidového normálu.

Opatrenia by sa mali rušiť postupne v dvoch vlnách. Prvé veľké uvoľňovanie je naplánované od 28. februára. Druhé o mesiac neskôr, od 28. marca. Návrh ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského vychádza z odporúčaní konzília odborníkov, vláda má o ňom rokovať budúci týždeň.

Heger oznámil koniec opatrení v čase, keď sa nachádzame, ak nie rovno na vrchole omikronovej vlny, tak v jeho blízkosti.

S vakcínou aj bez.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Igor Matovič

Koronavírus

    Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

    Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

    Richard Sulík

    Komentáre

    Teraz najčítanejšie