Denník N

Newsfilter: Na výročie vraždy novinára varovali pred novinármi – Fico naraz s Matovičom

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Fico a Matovič obviňujú novinárov aj na výročie vraždy. 2. Vallo a ďalší vyzvali štát, nech koná. 3. Keď štrajkujú rektori a študenti sa chcú učiť.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Juraj Javorský

1. Fico a Matovič obviňujú novinárov aj na výročie vraždy

Aké je Slovensko štyri roky po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej? Dá sa na to pozrieť aj pomocou slov, ktoré zazneli pri príležitosti výročia tejto udalosti.

Návrat zla. Zlatica Kušnírová pri odhaľovaní pamätníka venovaného svojej zavraždenej dcére povedala, že situácia je zlá a bojí sa, že sa všetko vracia späť.

Jozef Kuciak, Jánov otec, na tom istom mieste povedal, že

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie