Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Rok Eduarda Hegera – niekedy nestačí len nebyť Matovičom

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Eduard Heger je príjemnou zmenou, ale chcelo by to viac razancie. 2. Plyn zatiaľ prúdi aj bez rubľov. 3. Koľko vážených pánov profesorov robí študentkám a študentom zo života peklo?

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Tvor technológiu, vďaka ktorej si budeme navzájom dôverovať. Choď na careers.innovatrics.com


 

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Eduard Heger je príjemnou zmenou, ale chcelo by to viac razancie

Pred rokom sa na Slovensku odohrala politická rošáda. Vtedajší premiér Igor Matovič a vtedajší minister financií Eduard Heger si vymenili stoličky. Už vtedy sa viacerí komentátori zamýšľali, ako to vôbec bude môcť fungovať.

Do kontrastu dávali všadeprítomného konfrontačného nestabilného Matoviča, ktorý keď sa dostal do úzkych, obviňoval zo zlyhaní všetkých okolo, a o poznanie pokojnejšieho a konsenzuálnejšieho Eduarda Hegera.

Spomeňme si. Keď Eduard Heger nastupoval do funkcie, bolo Slovensko uprostred covidovej krízy. Tá nebola zlá len pre ľudské, ekonomické a spoločenské straty, ale aj preto, ako bola riadená za Igora Matoviča a jeho najlepšieho ministra Mareka Krajčího.

Stačí si spomenúť len na Matovičove nekonečné útrpné tlačovky

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie