Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Heger ide do Kyjiva napraviť svoje zlyhanie

Premiér Eduard Heger na proteste proti ruskej agresii. Foto - TASR
Premiér Eduard Heger na proteste proti ruskej agresii. Foto – TASR

1. Hegerov pokus o reparát. 2. Po takejto nakladačke by mali na prokuratúre a v SIS padať hlavy. 3. Koalícia má čas a diskutuje o opatreniach aj reformách.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Gemerka zo slovenského krasuSponzorom podcastu je Gemerka – slovenská magnéziovo-kalciová voda s optimálnym pomerom Mg a Ca 1:3


 

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Hegerov pokus o reparát

Eduard Heger sa dočkal príležitosti napraviť svoje chybné rozhodnutie spred troch týždňov, keď odmietol ponuku navštíviť Kyjiv s premiérmi Česka, Poľska a Slovinska so zahanbujúcim vysvetlením, že mu to neodporučili naše bezpečnostné zložky.

Predseda vlády vo štvrtok večer odcestuje do hlavného mesta Ruskom napadnutej Ukrajiny spolu s predsedníčkou Európskej komisie Ursulou von der Leyenovou a šéfom európskej diplomacie Josepom Borellom. Spoločne sa stretnú s prezidentom Volodymyrom Zelenským.

Heger tentoraz na žiadnu ponuku vycestovať nečakal, k von der Leyenovej sa pripojil na žiadosť slovenskej diplomacie, čo znamená, že sa o cestu sám iniciatívne prihlásil.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Eduard Heger

Hegerova vláda

Maroš Žilinka

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Vladimír Pčolinský

Komentáre

Teraz najčítanejšie