Denník N

Voľby 2023

Smer
25,43 %
Hlas
17,43 %
PS
11,11 %
OĽaNO, ZĽ, KÚ
8,99 %
KDH
7,45 %
SNS
6,07 %
Aliancia
5,99 %
Republika
5,55 %
SaS
4,00 %
Sme rodina
2,60 %
Demokrati
2,28 %
ĽSNS
1,04 %
KSS
0,43 %
Piráti
0,41 %
Modrí
0,28 %
Maďarské fórum
0,18 %
Princíp
0,11 %
SOS
0,10 %
Srdce
0,10 %
My Slovensko
0,09 %
Karma
0,06 %
Vlastenecký blok
0,05 %
Spravodlivosť
0,05 %
SHO
0,05 %
SDKÚ
0,02 %
Aktualizované 0:30
18,17 % spočítaných okrskov
Prejsť na výsledky

Newsfilter: Smer nejde nikdy proti Rusku – ani pred vojnou, ani po zverstvách v Buči, Boroďanke či v Mariupole

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Smer zorganizoval na cintoríne stranícku akciu. 2 Pčolinského argumenty veľmi nesedia. 3. Neonacista by rád zostal v parlamente demokratického štátu.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Stranícka akcia na cintoríne

Keď pred niekoľkými týždňami ktosi pomaľoval bratislavský Slavín farbami ukrajinskej vlajky, nemuselo sa nám to páčiť, ale motivácia človeka, ktorý to urobil, bola zrejmá: chcel upozorniť na obete vojny, ktorú Ruská federácia už od 24. februára bezdôvodne vedie proti svojej i našej susednej krajine.

Keď v nedeľu zorganizoval na tom istom mieste svoju akciu Smer, bolo to nechutné. Na cintoríne si totiž poslanci Národnej rady urobili stranícku akciu. O obete druhej svetovej vojny či súčasnej Putinovej vojny tam vôbec nešlo. Naopak, za heslami o mieri, za kydaním na prezidentku, za šírením sprisahaneckých teórií o Spojených štátoch, za klamstvami o pozdrave Sláva Ukrajine bola jednoznačne vedomá snaha urobiť obeť z páchateľa.

Ozveny komunistickej mladosti.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Marian Kotleba

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Smer

Vladimír Pčolinský

Vojna na Ukrajine

Komentáre

Teraz najčítanejšie