Denník N

Logo Newsfilter Denníka NTýždňový newsfilter: O priepasti medzi tým, čo sa deje Žilinkovi na prokuratúre a čo na jeho Facebooku

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Keď narcis zvíťazí nad problémami. 2. Nádejný prieskum? Katastrofa. 3. Heger sa ešte vezie na vlne zahraničnopolitického úspechu, ale už ho čakajú domáce problémy.

Počúvajte podcasty v aplikácii Denníka N. Všetky naše podcastové kanály a služby.

Podcasty Denníka N

Kde nájdete naše podcasty: 

Tvor technológiu, vďaka ktorej si budeme navzájom dôverovať. Choď na careers.inovatrics.com


 

Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Keď narcis zvíťazí nad problémami

Keď Maroš Žilinka kandidoval za generálneho prokurátora, sľuboval, že bude s verejnosťou komunikovať oveľa viac ako jeho predchodcovia. Slovo dodržal, je ho plný Facebook.

Žiaľ, niekde cestou došlo k nedorozumeniu. Žilinka totiž často mlčí, keď by mal vysvetľovať, ale zároveň veľa a rád píše, keď nemá čo povedať. Z nejakého neznámeho dôvodu za to zbiera tisíce srdiečok a páčikov.

Takto (a cestou do Moskvy atď.) si generálny prokurátor vypestoval nenáročné publikum, ktorému stačí naozaj málo. Nepotrebuje vysvetlenia, stačí mu pocit, že Žilinka všetko myslí dobre, lebo sa rád bicykluje, páčia sa mu kvetinky a veci vidí alternatívne.

V Žilinkovom svete problémy neexistujú. Konkrétne od tlačovky z 5. apríla Žilinka zverejnil: 1. zdravicu Združeniu sudcov Slovenska, ktoré kedysi bolo elitnou organizáciou, ale už dlho nie je, 2. status o harmónii tela a mysle, pričom oboje bolo

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Maroš Žilinka

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Vladimír Pčolinský

Vladimir Putin

Vojna na Ukrajine

Komentáre

Teraz najčítanejšie