Denník N

Voľby 2023

Smer
22,94 %
PS
17,96 %
Hlas
14,70 %
OĽaNO, ZĽ, KÚ
8,89 %
KDH
6,82 %
SaS
6,32 %
SNS
5,62 %
Republika
4,75 %
Aliancia
4,38 %
Demokrati
2,93 %
Sme rodina
2,21 %
ĽSNS
0,84 %
KSS
0,33 %
Piráti
0,31 %
Modrí
0,26 %
Maďarské fórum
0,11 %
My Slovensko
0,09 %
SOS
0,08 %
Karma
0,08 %
Srdce
0,07 %
Princíp
0,06 %
Vlastenecký blok
0,04 %
Spravodlivosť
0,04 %
SHO
0,04 %
SDKÚ
0,02 %
Aktualizované 8:50
99,98 % spočítaných okrskov
Prejsť na výsledky

Komentátori Denníka N: Obvinenie Fica a Kaliňáka je silné, všetko do seba zapadá (+ video)

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Robert Fico dva roky pripravoval svoje publikum na to, že ho zadržia, hovoria v podcaste V redakcii komentátori Denníka N Roman Pataj a Filip Obradovič. Rozprávala sa s nimi Monika Tódová.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Vyberte si z ponuky vozidiel v predajniach AUTOPOLIS Panónska, Bory alebo Račianska alebo kliknite na www.autopolis.sk


Udalosťou týždňa je bezpochyby obvinenie Roberta Fica a Roberta Kaliňáka zo založenia zločineckej skupiny, z ohrozenia bankového a daňového tajomstva a zo zneužitia právomoci verejného činiteľa. Filip, ty zvykneš byť skeptický pri informáciách tohto typu, si skeptický aj voči tomuto obvineniu?

Obradovič: Som opatrný. Myslím si, že v tomto prípade sa opatrnosť žiada, lebo je to obrovská vec. Je mimoriadna a bude mať vplyv na politický vývoj bez ohľadu na to, ako to dopadne. Som zvedavý, ako to ďalej bude pokračovať. Ak sa naozaj podarí vyšetrovateľom a orgánom činným v trestnom konaní dokončiť to až do konca a oboch ich usvedčiť, bude to vec, ktorú sme si možno ani pred rokom nevedeli predstaviť napriek informáciám, ktoré sme už mali.

Smerovalo to k tomu.

Obradovič: Smerovalo, zároveň sa však bavíme už o finále, ktoré je predsa len o niečom inom ako reči a podozrenia. Zároveň, ak sa to nepodarí, bude to veľká rana pre tú časť verejnosti, ktorá si myslela, že sa to môže stať – a veľké povzbudenie pre podporovateľov Roberta Fica a celú dezinfoscénu, ktorá stratí akúkoľvek dôveru v štát.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Iné podcasty Denníka N

Robert Fico

Robert Kaliňák

V redakcii

  • Rozhovory o politických a spoločenských témach V redakcii vedú každý pracovný deň redaktori Denníka N Monika Tódová, Dušan Mikušovič, Veronika Folentová a ďalší
  • V sobotu vychádza špeciálne vydanie, kde udalosti týždňa s Monikou Tódovou preberajú vybraní členovia redakcie Denníka N
  • Nové vydania publikujeme každý deň okrem nedele ako 1) článok, ako 2) podcast na webe, v aplikácii Denník N a na najväčších podcastových platformách a 3) ako video na kanáli Denníka N na youtube.com
  • Ak chcete podporiť autorky a autorov relácie V redakcii Denníka N, objednajte si naše predplatné.

Slovensko

Teraz najčítanejšie