Denník N

Newsfilter: Mikulec prežil, Pčolinský má nový problém, Fico zatiaľ zostáva vonku

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Mikulec opäť prežil, ale má to čoraz ťažšie. 2. Pčolinský prehráva 3:1. 3. Proti Ficovi sa vraj sprisahali Urválek, Hitler a gestapo. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš vianočné darčeky pre tých, čo milujú život vonku? Navštív wilderoben.sk a využi 10% zľavu s kódom ‘Vianoce’

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Mikulec opäť prežil, ale má to čoraz ťažšie

Z odvolávania ministra vnútra Romana Mikulca sa stala už pekná parlamentná tradícia. Minister to aj tentoraz ustál, no – ako vo svojom článku pripomína Lucia Osvaldová – jeho podpora v koalícii bola pri piatom pokuse o odvolanie najnižšia v celej histórii tohto rituálu.

Súčasť hydry.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Robert Fico

Roman Mikulec

Vladimír Pčolinský

Komentáre

Teraz najčítanejšie