Denník N

Newsfilter: Koalícia sa opäť háda, čím prekryla hulvátov zo Smeru aj ich obvineného predsedu

Foto - TASR
Foto – TASR

1. Najspokojnejšou súčasťou koalície je Sme rodina. 2. Optimistický pohľad na vládu je stále možný. 3. Obvinili ďalšieho Ficovho advokáta.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku a počúvať môžete aj bez pripojenia k internetu. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Vaše nápady na digitálne riešenia podporí digitálny Smart grant od ČSOB Nadácie.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Najspokojnejšou súčasťou koalície je Sme rodina

Súčasnej koalícii treba uznať aspoň tú vlastnosť, že nech má opozičný politik na krku akýkoľvek škandál, aktuálnu garnitúru to nenechá chladnou a okamžite sa snaží strhnúť pozornosť na seba. Podarilo sa to aj tentoraz.

Kdeže je už nitriansky prvý máj! Predseda opozičnej strany a expremiér Robert Fico má na krku obvinenie, koalícia ho dokonca mohla vydať, aby súd rozhodol o jeho prípadnej väzbe. Lenže koaliční politici si šou ukradnúť nenechali. Od stredy večera sa už o Ficovi nehovorí, témou je hlasovanie, s ktorým už nemohol byť spokojnejší.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Robert Fico

Robert Kaliňák

Komentáre

Teraz najčítanejšie