Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Matovič je naspäť vo forme, zo štátu si robí kolotoče

1. Narcisova voľná jazda. 2. Rozhodnutie, z ktorého v Smere musia byť nervózni. 3. Vojna nás zasiahne najviac.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Gemerka zo slovenského krasuSponzorom podcastu je Gemerka – slovenská magnéziovo-kalciová voda s optimálnym pomerom Mg a Ca 1:3


 

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Narcisova voľná jazda

Igor Matovič je späť vo svojej starej forme. Na obranu svojho miliardového nápadu pomoci rodinám zverejnil na Facebooku vlastné farebné tabuľky, kto si o koľko polepší, a v pondelok k nim dokonca zvolal tlačovú konferenciu.

Opäť dáva najavo, že len on má riešenia, len on vie, ako na to, a len on nás všetkých zachráni. Aj teraz sledujeme ten istý scenár čo vždy, keď líder OĽaNO príde s prevratnou a netradičnou myšlienkou, aby odviedol pozornosť od podstaty.

Raz je to Počiatkova vila, potom celoplošné testovanie, Sputnik, očkovacia lotéria, teraz je to 200 eur na dieťa či ohlasovaná dohoda so Slovnaftom o cenách palív.

Vždy je to niečo iné, ako by ste čakali a ako navrhujú odborníci. Vždy sa jeho spôsoby vymykajú pravidlám, ako by mal fungovať štát. Ale vždy je to len on, obyčajný človek, čo verí, že každý, kto mu stojí v ceste, je podliak

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hegerova vláda

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Richard Sulík

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie