Denník N

Newsfilter: Matovičova nová nevesta sa volá Beluský

1. Všetko pre rodiny, ale že úplne všetko. 2. Lipšic dostal odkaz, kto je na vrchole pyramídy. 3. Za tých 50-tisíc by sme to vybavili.

🎧 Novinka: Všetky podcasty Denníka N nájdete teraz iba v aplikácii Dennik N. Jej nová verzia má vylepšené funkcie prehrávania. Stiahnite si ju, vyskúšajte a napíšte nám, čo by ste ešte vylepšili.

Ford logo Štýlový Ford Kuga je pripravený vyraziť s vami kamkoľvek. Teraz s fantastickou zľavou až do 10 000 eur.


Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Všetko pre rodiny, ale že úplne všetko 

Prostriedky, ktoré minister financií Igor Matovič využíva na pretláčanie svojej prorodinnej agendy, sa už nedajú označiť inak než za hanebné.

Nielenže ešte viac rozbombardoval vzťahy v koalícii, aj keď mal pritom istú asistenciu od koaličných partnerov, chrlil nápady, z ktorých – a citujme jeho samého – „vstávajú chlpy” ekonómom a expertom na sociálnu politiku, ale ešte o ňom aj rokoval s fašistami z ĽSNS, respektíve s ich podpredsedom, poslancom a blízkym Kotlebovým človekom Martinom Beluským.

A zdá sa, že aj úspešne

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navýše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie