Denník N

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter: Matovičova nová nevesta sa volá Beluský

1. Všetko pre rodiny, ale že úplne všetko. 2. Lipšic dostal odkaz, kto je na vrchole pyramídy. 3. Za tých 50-tisíc by sme to vybavili.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Gemerka zo slovenského krasuSponzorom podcastu je Gemerka – slovenská magnéziovo-kalciová voda s optimálnym pomerom Mg a Ca 1:3


 

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Všetko pre rodiny, ale že úplne všetko 

Prostriedky, ktoré minister financií Igor Matovič využíva na pretláčanie svojej prorodinnej agendy, sa už nedajú označiť inak než za hanebné.

Nielenže ešte viac rozbombardoval vzťahy v koalícii, aj keď mal pritom istú asistenciu od koaličných partnerov, chrlil nápady, z ktorých – a citujme jeho samého – „vstávajú chlpy” ekonómom a expertom na sociálnu politiku, ale ešte o ňom aj rokoval s fašistami z ĽSNS, respektíve s ich podpredsedom, poslancom a blízkym Kotlebovým človekom Martinom Beluským.

A zdá sa, že aj úspešne

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Logo Newsfilter Denníka NNewsfilter

Hlavný newsletter Denníka N prináša každý večer komentovaný súhrn najdôležitejšieho diania. Posielame každý večer okrem soboty do 20:00.

Komentáre

Teraz najčítanejšie